• JESENNÉ PRÁZDNINY!

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Lukáčovce oznamuje, že v dňoch 30.10.-01.11.2023 (pondelok-streda) trvajú jesenné prázdniny. Školské vyučovanie po prázdninách pokračuje vo štvrtok 02.11.2023

• Jablkovo-tekvičková slávnosť

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jablkovo-tekvičková slávnosť.

Dňa 12.10.2023 sa uskutočnila spoločná akcia ZŠ s MŠ. Súťažilo sa o najkrajšiu vyrezanú tekvicu a najlepší koláčik. Jesenné počasie nám prialo, koláčiky nám chutili a vyrezávanie nám išlo od ruky. Potešila nás hojná účasť, všetkým rodičom a deťom ďakujeme. :)

• Deň jablka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň jablka .

Dňa 20.10. 2023 sme si pripomenuli so žiakmi našej školy, aké dôležité sú pre nás jabĺčka a koľko vitamínov a iných telu prospešných látok obsahujú. Celý deň sa niesol v duchu voňavých jablkových koláčov, sušených jabĺčok, jablkového džúsu a jablkového učenia :).

• Zdravý chrbátik

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zdravý chrbátik.

V našej škole nám záleží na tom, aby mali naši žiaci zdravý chrbátik. Ako správne sedieť počas vyučovania, ako správne nosiť školské tašky, sa naučili na prvom stretnutí s fyzioterapeutom, ktorý nás bude pravidelne navštevovať počas celého školského roka.

• Nadpis