• VIANOCE V ŠKOLE

• Do fotogalérie bol pridaný nový album VIANOCE V ŠKOLE.

V škole sme mali krásnu vianočnú výzdobu. Na krúžku Šikovníček sme robil medovníky, ktoré patria k Vianociam. Boli sme aj na divadelnom prestavení Dvaja snehuliaci.  Rozdali sme si darčeky, ktoré sme mali pod vianočným stromčekom. Každý žiak i pani učiteľky si našli  v darčeku prekvapenie.

Krásne Vianoce Vám želajú žiaci i pani učiteľky

• Vianočná besiedka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočná besiedka.

Prichádzajú Vianoce, najkrajšie

a najradostnejšie sviatky

v roku. Ľudí sa zmocňuje

vianočná nálada, pokoj a

láska. Každému z nás čoraz

viac záleží na priateľoch, na

blízkych a úcta k rodine nadobúda

väčší rozmer.

Na vianočnej besiedke sme sa naladili sviatočne,

prostredníctvom kolied, básní, piesní, tanca.

• PYTAGORIÁDA

• 7. decembra sa konala matematická súťaž PYTAGORIÁDA.

V školskom kole uspešnými riešiteľmi boli:

Marek Lazarčík,  4. ročník

Milan Bosák, 4. ročník

Alžbeta Bullová, 4. ročník

BLAHOŽELÁME!

• Vianočná Bratislava

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočná Bratislava.

Vianočná Bratislava je veľmi pekná. Súčasťou trhov je nádherný vianočný stromček. Na vianočných trhoch sme si kúpili rôzne drobnosti.

Dopoludnia sme boli aj na divadelnom predstavení Andersenovej rozprávky Snehová kráľovná. Predstavenie bolo zaujímavé, vyjadrené modernou interpretáciou.

• Vitaj, Mikuláš!

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vitaj, Mikuláš!.

Sviatok sv. Mikuláša je obľúbený najmä deťmi, ktoré sa v tento deň tešia. Zvykom je očistiť si topánky, dať ich večer do obloka a ráno si v nich nájsť milé prekvapenie.

Za našimi deťmi zavítal Mikuláš, anjel a čert do základnej i materskej školy a obdaroval ich sladkosťami.

• Nadpis