• Darovanie 2% dane

ĎAKUJEME

Bližšie informácie hore v záložke O ŠKOLE

• Jeseň v škole

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jeseň v škole.

Dňa 21. októbra sme mali v škole tvorivé dielne. Deti využili svoj talent pri zhotovovaní rôznych výrobkov. Každé dieťa pridalo ruku k dielu a vznikli tieto pekné výtvory.

• 2 % z dane

• Prichádza čas darovania 2 %. Aj malá suma je pre nás dôležitá. Finančné prostriedky  prispejú k skvalitneniu výchovno-vzdelávacieho procesu.

Prijímateľ 2 %:

ŠTVORLÍSTOK – učenie, poznanie, zábava, relax

Lukáčovce, 95123, Hlavná, 191

Občianske združenie

IČO: 37968513

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás aj stručný návod, ako na to, ktorý sa nachádza v hornom menu nášho webového sídla, O škole – 2 %.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám ich  venujú.

• Nadpis